Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
04-05-2015, 02:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2015 02:28 PM przez BMH.)
Post: #1017
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(04-05-2015 01:58 PM)Joker napisał(a):  Lara juz na gminnie unika walki,to juz nie jest dobre.Leonard z pierwszej walki z Duranem to kozak,zaś z drugiej wiało mi pajacem jak mówi5 sam Roberto,ktoś powie ale geniusz,uniki dystans ale gość będąc 2m od przeciwnika gnie łeb i się cieszy jaki to nie kozak(SRL uznaje za lepszego niz FMJ).Ideałem defensywnego boksu są dla mnie Toney,Whitaker,Locche wysmienicie sie bronili a nikt nie powie ze uciekali.


Zobacz Leonarda z Haglerem i w II walce z Duranem. Pamietaj jednak, ze byl to prime Ray(!!!!), z dwukrotnie krotszym przebiegiem kariery niz obecny Floyd. Co bylo w tych walkach, jak nie w wiekszosci praca nog "Sugara"? Obraz walki Raya z pierwszej walki z Roberto, jak mial sie tak do drugiej? Jak boks Duran z pierwszej gdzie byl dzika bestia, zdolna walczyc z kazdym, ma sie do Durana z drugiej walki z Amerykaninem, po ktorej zostal okrzykniety tchorzem bez charketeru, faciem bez serca i zwyklym oszustem na ktorego pluli nawet w ojczyznie? Tak Duran byl persona non grata nawet w Panamie! Mial milony hejterow, a dzis uwaza sie go za legende i jednego z najwiekszych all time.
Floyd z Cotto wygladal oka nawet dla laikow. Rowniez w pierwszej walce z Maidana wygladal na bardziej bojowego, to samo z Ortizem i Guerrero.. w rewanzu z "El Chino" juz ograniczyl ryzyko i walczyl tak, ze jego styl nie trafilby do mas.. podobnie z Mannym.
Pamietajmy, ze rozmawiamy o dobijacym do 40bokserze, ktory od bliski 30walk walczy tylko z absolutynym topem, a w grze jest juz blisko 2dekady. Kogos dziwi, ze gosciami leca w dol parametry, i przystoswal styl do obecnych mozliwosci? Pewnie byloby lepiej jakby walczyl jak dekade temu, przy okazji zaliczajac porazki heh.


Joker, a powiedz mi ile Ty widziales calych walk takiego Locche, ze wrzucasz go dyskusji?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - BMH - 04-05-2015 02:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości