Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
04-05-2015, 09:36 AM
Post: #1005
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Ciekawe jest to smarowanie gównem Floyda, przy jednoczesnym opłakiwaniu powszechnego niedoceniania geniuszu Rigondeaux, naprawdę...Tylko czekać jak Rigo do czegoś dojdzie, chyba czeka go ten sam los. Ja to myślę że nawet jakby Pacman skończył na deskach to i tak by ludzie się darli że oszustwo, szkoda czytać te wypociny, dałem 3 rundy Filipińczykowi, może z sympatii jakoś by tam się dało z jedną mu dołożyć, już nie pamiętam ale wygrana jego czy równa walka to jest jakieś popierdolenie umysłowe.
Floyd zawalczył jak zwykle i należało zakładać że tak będzie, choć to już nie ten bokser co kiedyś. Natomiast Pacman zawiódł na całej linii, mam wrażenie jakby odpuścił walkę, nie wiem czy się spalił, czy co...Facet już chyba mentalnie jest poza boksem. Nie zrobił sieczki cofał się po wpuszczeniu Floyda w liny, w ostatniej rundzie nie podkręcił tempa, nie zrobił demolki. Zawodnik widowiskowy ale prosty jak cep. Z Roacha też trener taki sobie skoro planu B na tą walkę nie było wcale, a jak zawalczy Floyd przecież było wiadomo. Walka wyglądała tak jak wyglądała głównie z winy Pacmana. A jego brednie po walce i majaczenia Roacha, cóż, żenada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Calaf - 04-05-2015 09:36 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości