Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
03-05-2015, 01:22 PM
Post: #968
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
"Informacja z ostatniej chwili: The Money University rekrutuje. Edukacja jest obowiązkowa dla następujących uczniów: Manny Pacquiao, Freddie Roach, Bob Arum, redakcja boxing.pl, ten redaktor z ESPN którego nazwiska nie pamiętamy oraz wszystkie pactardy. Rekrutacja nadal otwarta. Aplikacje należy składać do 31 sierpnia 2015 roku. Do dokumentów należy dołączyć wydruk swojego posta, który musi zawierać jedno lub więcej z następujących sformułowań: kurczak, uciekanie, spierdalanie, remis, wałek, nuda, szkoda zarwanej nocki mimo ze walka była po 6 rano, lub/i podobne znaczenia/synonimy."

Hahaha to jest jebane mistrzostwo, propsy Krzychu.

Co tu dużo pisać, Floyd potwierdził, że jest najlepszym bokserem naszej ery i jednym z najlepszych ever. Ta praca nóg, uniki i timing to jest coś niesamowitego. Money to talent który zdarza się raz na kilka dekad. Widok tak bezradnego Mańka(który też jest zajebistym bokserem) tylko to potwierdza. I nie chcę w żaden sposób poniżać MP, to jeden z moich ulubionych bokserów. Starał się jak mógł, ale w konfrontacji z większym, lepiej wyszkolonym i bardziej utalentowanym rywalem był bez szans.
Najważniejsze, że do tej walk doszło. Mam nadzieję, że już nie będę czytał głupot o kurczakach, uciekaniu czy Kliczce lub Golovkinie którzy są prawdziwymi dominatorami boksu.
Pewien rozdział w historii boksu został zamknięty.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 03-05-2015 01:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości