Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
03-05-2015, 11:14 AM
Post: #962
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Ja miałem 116-112 dla Mayweathera Jr., ale przyznam szczerze, że punktowałem pod Manny'ego. Nie potrafiłbym dać jeszcze jakiejś rundy Filipino. Szkoda mi go, ale w tej walce został jak dla mnie zdeklasowany i dał gorszą walkę Floydowi niż Maidana, Cotto czy Guerrero. Zero pomysłu na pojedynek, mało agresji, ataku. Money pokazał, że jest królem i na dziś geniuszem boksu. Ja już nie widzę nikogo, kto miałby go pokonać. Już w pierwszej rundzie stracilem wszelkie emocje. Liczyłem, że Pakman ruszy huraganowymi atakami, a tu proszę, stał na środku ringu i boksował z FMJ. Po co? Nie mam pojęcia, ale jeśli taką taktykę nakreślił Roach, no to powinien chyba naprawdę skończyć trenowanie. Już po trzech minutach widziałem, że Pakman nie da tu rady. Kolejne rundy to już coraz większa deklasacja.
Co do walki to oczywiście jestem nieco rozczarowany. Też nie ma co narzekać, ale jeśli obejrzy tą walkę typowy janusz, to się raczej boksem nie zainteresuje. Jak dla mnie zbyt jednostronny i po prostu słaby pojedynek, jak na takich bokserów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - kubala1122331 - 03-05-2015 11:14 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości