Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
03-05-2015, 07:19 AM
Post: #956
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Komentarze z onetu Smile

~larry : Miałem wyłączoną fonię (ze względu na Jońcę, Sosnowski jest ok) i na koniec mocno się zdziwiłem. Przecież Floyd ani razu nie trafił. Fakt że Pacman też się nie mógł dobrać do niego ale mimo wszystko w każdej rundzie miał więcej akcji i parę razy jednak zahaczył przeciwnika.
A tu słyszę że pewne zwycięstwo Mayweathera. Ta powinno być zwycięstwo Pacquiao albo remis. Powtórka z tego co zrobili z walką z Oscarem de la Hoya

~dexter.morgan : Czy Mayweather zasłużenie wygrał? Walkę można było sędziować w obie strony, ponieważ Amerykanin zadał mniej silnych ciosów ("power punches"), ale za to więcej razy trafił anemicznymi ciosami. Jednak sędziowie punktując najwyraźniej nie zwracali większej uwagi na rzeczywisty przebieg walki. Absurdalna punktacja jednego z sędziów 118-110 świadczy o sędziowaniu na standardowym dla walk Mayweathera, beznadziejnym poziomie. Walka była w USA i Amerykanin miał tę walkę wygrać. Wynik punktowy ustalono przed walką i Pacquiao mógł wygrać jedynie przez KO.
Gdyby walkę stoczono poza USA, np. na Filipinach, to wygrałby Pacquiao.

~nik : Walka walką i w/g mnie wygrał Manny! a druga to oglądanie na TVP sport,obłęd!!! nie dość,że reklama za reklamą to ci komentujący czy tą walkę czy wcześniejsze to gdybym nie oglądał a tylko słuchał to jeden zawsze ten w/g nich słabszy,byłby zabity bo tam ciosy to zadawał tylko jeden!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - saliman1 - 03-05-2015 07:19 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości