Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
03-05-2015, 06:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 06:36 AM przez Wietnam.)
Post: #942
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Floyd Mayweather okazał się tego wieczoru, lepszym pięściarzem, Pokazał że nadal ma znakomity refleks , Nie mam żalu do Mannego oczywiście, , robił co mógł w pierwszej połowie walki, w drugiej prawie nie podjął ryzyka, wpadał na kontry, których nie było wcale tak wiele ze strony Floyda, najlepsza runda Pacquiao, to zdecydowanie runda numer 4,, po której nawet Senior miał pretensje do syna w narożniku, Floyd wygrał zasłużenie, w rundach miałem 8-4, ale mnie taki boks nie przekonuje, jest świetny w swoim stylu
ale powiem szczerze że lepiej to mi się ogląda nawet Bronera, ,.
Manny jest kapitalnym pięściarzem, ale nie był to już ten sam Pacman, ,co kiedyś, szkoda 5 lat za późno, ,
Osobiście uważam że powinien stoczyć jeszcze jedną walkę i zakończyć swoją kapitalną karierę, może będzie to 5 starcie z Marquezem, napewno przyniosło by duże dochody,, były momenty w walce z Mayweatherem, w których Manny wyprowadzał bardzo szybkie kombinacje, kilka razy trafił przećiwnika, niestety było tych momentów o wiele za mało, ,,
Fajna walka, ,,,
Pozdro , ,dobranoc! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 03-05-2015 06:22 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości