Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
02-05-2015, 01:33 PM
Post: #834
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(02-05-2015 01:02 PM)Krzych napisał(a):  
(02-05-2015 12:50 PM)redd napisał(a):  nie wydaje mi się, aby Pacquiao miał takie atuty fizyczne, które pozwalałby mu spychać Floyda tak jak czynili to Maidana, Oscar, czy Castillo.

Oczywiście, że nie ma takich atutów, a jak widzę teksty że Maidana spychał Floyda, a Pacquiao jest lepszy niż Maidana to nie wiem czy się śmiać czy płakaćBig Grin Co ma 165 funtowy czołg Maidana wspólnego z Pacmanem to ja na prawdę nie wiem. Taki to ma sens jak tłumaczenie Pacmana, że przewaga warunków Floyda nie ma znaczenia, bo walczył z większymi Margarito i De La Hoyą. Co ma do rzeczy skończony i wolny jak mucha w smole Margarito bez obrony i wysuszony Oscar w kontekście Floyda to też nie wiem. Ale wracając do spychania, to siłę ciosu Pacman może mieć dobrą, ale jakie spychanie do lin, kiedy on coś takiego w ogóle robił? Takie coś w ogóle nie wchodzi w grę, no chyba że ktoś myśli, że to będzie wyglądało tak, że Pacquiao będzie atakował a Floyd będzie się cofał w linii prostej na liny bez ciosów kontrujących.

No tak, sporo jest opinii "skoro Maidana spychał Floyda, to Manny tym bardziej", ale tak to nie działa. Wydaje mi się, że to Floyd tym razem będzie tym większym i silniejszym fizycznie. Junior lubi powisieć na linach i stamtąd wyprowadzać kontry, ale wydaje mi się, że tym razem będzie unikał takich sytuacji. Bo co jak co, ale jak Pac - man rozkręci wiatrak, to sędziowie mogą to punktować. Pozostaje jeszcze taki aspekt, jak atakujący Filipińczyk będzie znosił kontry Amerykanina? Jeżeli będzie czuł przed nimi respekt, to Mayweather może szybko mu odjechać. Bo w szachach ringowych "Money" zawsze będzie dwa kroki przed Mannym. Pacquiao musi od początku ryzykować i wybijać Floyda z rytmu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - redd - 02-05-2015 01:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości