Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
01-05-2015, 04:41 PM
Post: #783
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
- Już podczas współpracy z Bobem Arumem miałem plan, by toczyć wielkie walki za wielkie pieniądze. Zawsze marzyłem, by zarobić jednej nocy dziewięciocyfrową kwotę. Robiłem wszystko, głośno o tym mówiłem, by dojść do tego punktu, w jakim jestem obecnie. To był genialny plan gry. Kiedy Pacquiao zobaczył mnie pierwszy raz, podczas meczu koszykówki w Miami, nie wierzył, że mnie widzi. Wyczytałem to z mowy jego ciała. Spojrzał na mnie zszokowany. Pomyślał: "Cholera, on jest wyższy i większy niż myślałem". I jeszcze wspomnę o Muhammadzie Alim. Mam do niego szacunek. Nie znaczy to jednak, że nie mogę nazywać siebie "TBE", tak jak on nazywał siebie "The Greatest". Ja jestem krytykowany za to, że nazywam siebie najlepszym w historii. Za kilka lat przyjdzie ktoś inny i powie, że jest lepszy od Mayweathera. Wówczas to jego będą krytykować - powiedział Mayweather Jr.

#realtalk

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 01-05-2015 04:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości