Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
01-05-2015, 02:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 02:52 PM przez Wietnam.)
Post: #778
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Mayweather i KO,,hehe,, , działa na ciebie Krychu już ten zapach zbliżającej się przerwy Wink
Rios, cieższy o kilka funtòw w ringu,,też trafił kilka razy, Mannego cepem z kontry, i Pacman ani drgnął po tych ćiosach,, a ma zostać znokautowany po kontrach
Mayweathera? Wiem wiem zaraz po raz 1000czny, przypomnisz o kontrze Marqueza,, tylko że wtedy Manny z własnego błędu,
nie odpowiedzialnie wpadł na tą prawą usztywnioną do granic pięść Dynamity,,, , podczas jutrzejszej walki takich błędów nie popełni, Roach, podczas ostatnich obozów pracował również nad obroną Pacquiao po atakach, tych kontr za wiele nie będzie ,Manny ma kondycję na 12 rund, Ataku, tu nie będzie odwrótu dla Mayweatherem, Maidana,, w pierwszej walce po 6 rundzie zaczynał , ,siadać kondycyjnie, Mayweather miał więcej swobody aby zacząć kontrolę nad pojedynkiem, ,Tutaj tej swobody mieć nie będzie przez pełen dystans jeżeli wytrzyma, ,pełne 12 rund, z tak szybkim i agresywnym, wywierajcym cały czas pressing Mańkem Wink,,
Pierwsza runda nie, jak już pisałem ostatnio, będzie spokojna z respektem, ,Pierwsza będzie wyrównana, później zacznie się piekło
Te-be,
Mój typ którego już więcej podawał nie będę, , Pacquiao win TKO 11-12 runda, lub PTS,.
jeden z Sędziow tak czy tak z litości da remis Mayweatherowi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 01-05-2015 02:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości