Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
30-04-2015, 08:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2015 08:52 PM przez Wietnam.)
Post: #756
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Mało go obchodzi, bo poraz pierwszy, widzi tak prawdopodobne widmo, , porażki, , już się tłumaczy, czyli jest mądrzejszy od Flomos, Jest znakomitym, pięściarzem, ale wie że spotka się z prawdziwym Fighterem, znacznie szybszym
od jego ostatnich 8 rywali, w dodatku widzi jaka pewność siebie i rozluźnienie, biją od Pacmana, jest samozwańczym TBE,
i cały czas odczuwa strach, że ten mit spłynie szybko do kanału ściekowego przy MGM Grand, .
Jego zdenerwowanie jest troszkę nie nienormalne, , już podczas marcowej konferencji wyglądał na gościa który nie jest pewny swojej decyzji odnośnie walki z Pacquiao, ,

Krzych, nikt z nas Kibicujących Pacquiao nie jest jego psychofanem, i nikt nie będzie skakał z okna, Mamy 1000 ważniejszych spraw na tej ziemi, boks to jest tylko pasja czy też hobby, będące urozmaiceniem, codziennych spraw,,.
Świat nie kończy się na tej walce, ,Zastanów się dobrze , czy aby osoba Floyda tak na ciebie nie działa, na/w tej twojej pyskòwce, bo wymówki w stylu:
"Podoba mi się jego styl, nie są zbyt przekonujące, ,,flomos podoba się jego styl bycia na codzień, To jak podćiera się dolarami,
Szanuje umiejętności Mayweathera, to że jest niepokonany, i tyle, człowiekiem jest zagubionym,i niezbyt dającym się akceptować jego zadufanym fanom, którzy zapożyczają jego ego, a potem nawet nie chcą na sali, go dopingować, bo wstydzą się wypowiedzieć regułke Money, Money, ,żeby poderwać go do walki, może dlatego ma taki defensywny styl,,, Wink
Mi podoba się styl, Pacquiao, jego serce do walki, i to jakim jest człowiekiem,-czy to znaczy że jestem PsychoFanem? Smile I mam w dupie ten wałek z Marquezem którego moim zdaniem nie było, w dupie mam błędy w tym poście, ,, nie wiem czym się kierujesz nazywając Pactardòw, psychofanami,
tym że bronie Pacquiao w każdym poście, ty robisz tak samo w kierunku FM, jeszcze bardziej dobitnie, przeszkadza ci to że mam
w sygnaturze Pacmana? A co mam mieć królika bugsa? Smile

Po porażce Pacquiao, zależy jak to się ułoży, w zależności werdyktu, , możliwego wałka, ,
przyznam że Mayweather był lepszy, jeśli będzie lepszy, ,.,. w co oczywiście wątpię, Wink kilka postów , statystyk, i kierujemy się już w stronę Alvarez vs Kirkland, .
Pzdr. ...
kończę już te wylewanie pomyj, zajmuje się walką, .

p.s Liczę na kapitalną walkę,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Wietnam - 30-04-2015 08:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości