Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
28-04-2015, 08:40 PM
Post: #685
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(28-04-2015 07:49 PM)redd napisał(a):  Przykład Pacquiao vs Marquez IV Wink Też miał być to odgrzewany kotlet, nuda, nabijanie widzów w butelkę itp, a wyszła z tego walka roku.Wartość walki najlepiej oceniać jednak po jej zakończeniu.

Zgadza sie, to mial byc wlasnie kotlet i powtorka z rozrywki, choc na nizszym poziomie niz poprzednie-zwlaszcza od dwoch pierwszych- gdzie ogladalo sie potyczke praktycznie na stojaco.

Manny vs Floyd, sama w sobie moze faktycznie nie spelnic oczekiwan, ale czy:
-ktos w ogole przewiduje wielkie emocje, majac na uwadze styl walki Floyda?
-A z drugiej strony... to jest boks, tu niczego nie mozna byc pewnym.
Naturalnie, ze potyczka gdyby sie odbyla kilka lat wstecz stalaby zapewne na wyzszym poziomie. Jednak obecnie i tak jest to hicior nie mniejszy niz te legendarne walki o ktorych mozemy tylko przeczytac, ewentualnie obejrzec w chujowej jakosi.
Ja nawet zebym chcial usnac w noc 2maja, to wiem, ze nie dam rady. Dla mnie zdecydowanie jedna z najwiekszych walk all time. Spotkanie najwiekszych gwiazd ostatnich lat ktorzy nie schodza ze szczytu rankingow P4P. Super sprawa.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - BMH - 28-04-2015 08:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości