Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
22-04-2015, 07:22 PM
Post: #592
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Byłem słabszą stroną w rozmowach dotyczących realizacji tej walki. Jestem postrzegany przez media, jako ten, który skazany jest na porażkę, ale szanse, że ten pojedynek może w ogóle dojść do skutku, pięć lat po naszych pierwszych negocjacjach, każdy uznawał za mało prawdopodobne do zrealizowania. Ja po prostu uwielbiam być na przegranej pozycji, bo za każdym razem, kiedy jestem spisywany na straty, wygrywam. De La Hoya, Barrera i Ledwaba, oni wszyscy mieli mnie zniszczyć. Bycie spisywanym na straty inspiruje mnie. Wygrywanie takich walk daje nadzieję i jest inspiracją dla tych, którzy tego potrzebują. To jest dowód na to, że ktoś taki jak ja, urodzony w ubóstwie, może osiągnąć sukces, wbrew wszystkiemu, tylko dzięki ciężkiej pracy i modlitwie. Bycie tym słabszym zawsze motywowało mnie do większego wysiłku – podkreślił Filipińczyk.

Nie zauważyłem, aby Pac był spisywany na straty. W Polsce i internecie jest zdecydowanym faworytem Wink.
W zagranicznych mediach, też Maniek był wskazany jako faworyt 5-4, więc nie wiem o co mu chodzi.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - KrychuTMT - 22-04-2015 07:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości