Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
23-02-2015, 02:58 PM
Post: #85
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Nie wiem jak sie mozna czepiac ostatnich walk u Floyda i cokolwiek mu zarzucac:
- Alvarez - duzo wiekszy i silniejszy Meksykanin, super popularny, mlody, energiczny -> w teorii ciezka przeprawa, kto by bral takiego byczka pod koniec kariery?
- Maidana - stlukl Bronera, byl na ustach wszystkich, jeden z grozniejszych puncherow w 147
- Maidana II - dal dobra walke Floydowi, wiekszosc chciala rewanzu juz od ogloszenia werdyktu
- Pacquiao - bez komentarza Wink

Juz ten Algieri u Pacquaio wygladal beznadziejnie na tle reszty rywali, jako ktos wybrany na przeczekanie (jednak poziom jakis to byl bo Algieri mimo wszystko pewniej poradzil sobie z Ruslanem niz Bradley).


No i faktycznie, przez tyle miesiecy sie czytalo o tym ze ta walka nigdy sie nie odbedzie bo "powodów sto" a tu prosze Smile


Pacquaio cieszy sie ze jest underdogiem bo to go bardziej motywuje. Mowi tylko ze czesto tak mial, a ja nie wiem kiedy on nie byl wyraznym faworytem... z Moralesem? Z Cotto? Z...Margarito?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Gogolius - 23-02-2015 02:58 PM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości