Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
15-01-2017, 11:59 PM
Post: #759
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(20-05-2016 02:23 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  
(06-05-2016 10:21 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Widział ktoś walkę Rudenko vs Mollo? Zakończyła się zwycięstwem Ukraińca ale po Technical Decision w 7 rundzie. Znowu było jakieś przypadkowe zderzenie głowami?
Myślałem, że już nie doczekam a jednak jest walka Mollo z Rudenką. Wink




Jedna konkluzja dotycząca Zimnocha. Przegrałby rewanż z takim bijokiem, jak Mollo. Gość jest za silny dla Krzyśka. Jeżeli chodzi o siłę to stoi ze dwie kategorie wyżej.

Druga sprawa to werdykt. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem to, co odegrało się w ringu. Sędzia uznał, że rozbicie głowy Mike'a nastąpiło z winy Rudenko i przyznał mu ostrzeżenie? Mollo po tym zderzeniu głowami nie był zdolny do kontynuowania walki, a więc kto powinien przegrać? Chyba ten, który faulował? Choć, jak dla mnie to było przypadkowe zderzenie głowami ale wyglądało to tak, jakby sędzia przyznał za to ostrzeżenie Ukraińcowi. A więc tego nie rozumiem.

Jako że właśnie obejrzałem tę walkę i natknąłem się na ten post, to co do werdyktu,
to pamiętam, że podczas walki Diablo z Melkomyanem też doszło do kontuzji Armeńczyka po 4. rundzie. A w myśl zasad po bodajże czterechpełnych rundach, na skutek kontuzji i nie możności kontynuowania pojedynku, sędzia może zakończyć walkę i odczytać karty punktowe, które będą wynikiem pojedynku. Gdyby kontuzja była wcześniej, no to... to pewnie byśmy mieli kolejne komplikacje. Big Grin
Inna sprawa, że tam Diablo chyba nie sfaulował, rozkręcał się, więc niemiaszki ratowały Pavla [Melkomyana].
Tutaj sędzia dziwnie się zachował, bo pierw odjął punkt (co definitywnie świadczy o faulu), a potem przerwał pojedynek. Skoro uznał, że Ukrainiec faulował, to chyba należałoby dać no-contest albo DSQ. Choć tak naprawdę ta opcja (czyli zliczenie punktów) w tym momencie była chyba najbardziej fair, no ale zasady są zasady... Albo się mylę. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wit - 15-01-2017 11:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości