Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
26-07-2016, 09:50 PM
Post: #625
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(27-06-2015 09:55 AM)Hugo napisał(a):  Oscar Rivas (HW) nadspodziewanie szybko, bo w 1 rundzie rozbił Jasona Pettawaya, który dotąd przed czasem przegrywał jedynie z Abdusałamowem i Parkerem ( z obydwoma w 4 rundzie). Rivas pokazał dużą dynamikę, ale także skłonności do nieczystej walki (ciosy poniżej pasa, na które sędzia nie reagował) i zwyczajne chamstwo, bowiem uderzył klęczącego po ciosie w korpus rywala i to nie z jakiegoś rozpędu, ale z pełną premedytacją. Dostał za to ostrzeżenie połączone z odebraniem 2 punktów, ale należała się dyskwalifikacja.
Obejrzałem walkę dopiero teraz i nie wiem dlaczego Rivas uderzył klęczącego zawodnika. To było z premedytacją, nic przypadkowego, bo przecież takie rzeczy zdarzają się w natłoku walki. Tak jakby nie mógł się powstrzymać, jakby był uzależniony od bicia leżącego. Poza tym wydawał mi się dziwnie "nabuzowany" - taki waran z Komodo. Ta dzika siła Rivasa musi być koniecznie skonfrontowana z kimś z szerokiej czołówki.

Co do Pettawaya to wydaje się, jakby Rivas w ten ohydny i brutalny sposób wybił mu boks z głowy. Walka była kiepska ale rok czasu to za duża przerwa.

(26-07-2016 08:47 PM)redd napisał(a):  Rivas, zazwyczaj wygrywa b. szybko i efektownie, ale gdy dostał niepasującego mu stylowo przeciętniaka Sylverę Louisa, to dał taki pojedynek że odechciało mi się oglądać boksu na pewien czas.
A z szeroko pojętej czołówki to kto by mógł być takim trudnym rywalem dla Kolumbijczyka a kto takim łatwiejszym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Wilczekstepowy - 26-07-2016 09:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości