Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
17-07-2016, 06:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2016 06:29 PM przez redd.)
Post: #615
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Sauerland powoli marginalizuje się. Obecnie jego taktyka polega na nabiciu jakiemuś średniakowi rekordu, potem wystawienie go do walki o pas i próbie zrobienia wałka. Kryzys boksu amatorskiego jest widoczny w Niemczech, dawno nie widziałem stamtąd jakiegoś ciekawego pięściarza. Wymownym jest, że past prime Abraham jest dalej koniem pociągowym grupy. Do tego prognozy nie są najlepsze. Abraham ma już swój wiek, Culcay ma walczyć z Andrade, a następców nie widać.

Jestem ciekaw, czy nadejdzie czas, gdy z Sauerlandem przeprosi się Huck? Wydaje mi się, że na takim rozbracie i Marco i promotor sporo tracą. Być może po powrocie do Sauerlanda kariera Marco nabrałaby większego rozpędu, a promotor zyskałby kolejnego konia pociągowego. Jednak to tylko taka moja luźna dywagacja.

Niesamowitym jest, jak na przestrzeni kilku lat wyrównał się poziom pomiędzy Knockout Promotions, a Sauerlandem. Polska grupa rozwija się, a Niemcy zwijają. Taki obrót sprawy jest pocieszający.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 17-07-2016 06:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości