Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
29-05-2016, 06:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2016 07:02 AM przez Hugo.)
Post: #563
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Zasłużone zwycięstwo Awanesjana nad Mosleyem po ciekawej walce. Rosyjski Ormianin górował szybkością i precyzją ciosów, chociaż Mosley też miał swoje dobre momenty. Przewaga Awanesjana zarysowała się w drugiej części pojedynku.

Ricky Burns zdobył pas WBA w super lekkiej, pokonując przed czasem Michele Di Rocco. Walki nie widziałem, ale z opisów wynika, że dominacja Szkota była bezdyskusyjna. Trochę mnie to zaskoczyło, bo miałem Di Rocco za twardego boksera, który tak tanio skóry nie sprzeda. Jednak Włochów generalnie trudno ocenić, bo rzadko walczą poza swoimi ringami. Czasami zaskakują potem pozytywnie (Bundu, De Carolis), a czasami wręcz przeciwnie.

Dla Burnsa to tytuł mistrzowski w 3 kolejnej kategorii wagowej. Duży sukces propagandowy, ale nie wróżę mu długiego posiadania pasa, bo w silnie obsadzonej super lekkiej jest sporo lepszych od niego pięściarzy. Chyba, że federacja pozwoli mu na obijanie ogórów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 29-05-2016 06:12 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości