Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
14-05-2016, 06:53 AM
Post: #542
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ja oglądałem tylko galę w Las Vegas i jestem totalnie zniesmaczony. Żaden z czwórki występujących cruiserów mi nie zaimponował. Co do Thomasa, to w zupełności zgadzam się z opinią Chapsona. Thomas może i ma talent do boksu, ale na pewno nie ma charakteru. Właściwie nie podjął nawet walki o zwycięstwo. Z kolei Hunter jest silny fizycznie i bojowy, ale jego umiejętności bokserskie są bardzo przeciętne, zwłaszcza w porównaniu do nieodżałowanej pamięci ojca, który był prawdziwym artystą ringu.

Tabiti i Tapia to jeszcze niższy poziom. Portorykańczyk wprowadza do ringu totalny chaos, walczy nieczysto, zachowuje się jakby miał ADHD. Jest silny fizycznie, ruchliwy, ale zupełnie nie skoordynowany. O Tabitim z obozu Mayweaatherów dochodziły wieści, jakoby był wielkim talentem obdarzonym atomowym uderzeniem. Nic z tych rzeczy. Ma szybkie ręce, ale wolne nogi. Siłę fizyczną owszem widać, ale na siłę ciosu się ona w pełni nie przekłada z braku precyzji. Do tego dziurawa obrona i inteligencja ringowa na poziomie Victora Ortiza. Punktacja sędziów (2x97:92 i 99:90 ) dla Tabitiego moim zdaniem zawyżona. Było dużo bliżej remisu.

W sumie w wadze cruiser w USA nadal nie ma nikogo lepszego niż weteran Cunningham i bokser hobbysta Flores. Nie zanosi się też, żeby ten stan szybko się zmienił.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 14-05-2016 06:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości