Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
25-04-2015, 06:12 PM
Post: #177
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(25-04-2015 01:37 PM)saliman1 napisał(a):  Jacobs wypadł świetnie. Walka trochę monotonna, ale na szczęście widowiskowo zakończona. Dla mnie Amerykanin to w tej chwili numer dwa tej kategorii jeżeli chodzi o potencjał bokserski.

Mnie się Jacobs za to nie spodobał. Spodziewałem sie więcej po nim. Oczywiście, wygrał wszystkie rundy do momentu czasówki, ale nie zachwycił mnie. Mało przede wszystkim zrywów ofensywnych, przecież on potrafi z dystansu wejść w walkę z bliska z serią ciosów, zmienić tempo walki, balansować na granicy dystans/półdystans, ale Trauxa punktował bez podejmowania wielkiego ryzyka. Dobre nogi, kontrola dystansu, ale bez fajerwerków, oczy mi się lekko kleiły na tej walce.

Co do potencjału. Dla mnie, to spokojnie przebija go Monroe Jr, perełka, znakomity chłopak, który jest kompletnie niedoceniany przez to, że za chwilę dostanie lanie od GGG, ale w bezpośredniej walce Jacobs vs Monroe Jr nie potrafiłbym wskazać faworyta.

Jest jeszcze Tony Harrison, wschodzący siłacz, też ma papiery na coś poważnego, Jacobs raz podoba mi się bardziej, raz mniej, ale nie mam do niego przekonania.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Sander - 25-04-2015 06:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości