Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
27-11-2019, 05:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2019 05:14 PM przez szalonyAli.)
Post: #1453
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
W ciągu miesiąca swoje walki w kategorii Cruiser stoczy kilku rosyjskich prospektów. Wszystko się zacznie 30 listopada, gdzie między liniami stanie niedawny uczestnik turnieju WSSB, a więc Fajfera no i kolejnego bykowatego Rosjanina Jurija Kaszyńskiego. Pierwszy z panów od czasu starcia z Tabitim stoczył jeden pojedynek. Pokonał dobrze znanego nam Radczenkę. Wyżej wspomnianej walki nie widziałem, aczkolwiek jeden z sędziów przyznał nawet trzy rundy dla Ukraińca, pozostali z kolei kolejno punkt i dwa. Więc przypuszczam, iż Fajfer raczej nic nadzwyczajnego i godnego uwagi w tym boju nie pokazał. Drugi z kolei jest wysoko klasyfikowany w rankingach ( na przykład 4 według federacji WBO). Czyli teoretycznie dla obydwu panów może to być starcie znacząco przybliżające do walki o pas. Jednak gdy bliżej przypatrzymy się sylwetce Kaszyńskiego raczej ten pojedynek nie będzie świetnym widowiskiem. Jurij to taka inna wersja Kurdiaszowa i chyba paradoksalnie ta gorsza. Jak wygrywa to przed czasem, jednak zdarzyły mu się dwa zwycięstwa na punkty, w tym ostatnio z mało znanym francuzem. Walka zakończyła się niejednogłośnym zwycięstwem faworyzowanego Rosjanina. Więc wydaje mi się, iż Fajfer powinien to ogarnąć .No chyba , że wyrwie jakiegoś dzwona. Obstawiam zwycięstwo Fajfera raczej na punkty, po może momentami emocjonującym, ale stojącym raczej na przeciętnym poziomie pojedynku.
7 grudnia - Egorov - Radczenko. Kolejny test Egorova z rywalem takim nie za mocnym , nie za trudnym. Egorov też mnie jakoś specjalnie nie przekonuje, ale wydaje, mi się, że jednak posiada jakieś tam umiejętności i na pewno jego walka z Fayferem była by o wiele większym wydarzeniem. Zobaczymy w jakim stylu Rosjanin to wygra. Obstawiam, że raczej an punkty.
Lebiedev - Mchunu i to brzmi ciekawie, aczkolwiek Lebioda jest już w schyłkowej fazie kariery. Boksuje już trochę na przymus i byle z kim. Mchunu no też pozostawia wiele do życzenia. Bejenaru czy Oostuhizen to nie są z pewnością nazwiskami z którymi powinien przegrać. W tym starciu wydaję mi się, że stanie na wyżynach swoich możliwości i wygra nawet na punkty.
Swoją walkę stoczy także Kudriaszov ale ...... .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - szalonyAli - 27-11-2019 05:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości