Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
01-09-2019, 03:13 PM
Post: #1444
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(01-09-2019 12:27 PM)Hugo napisał(a):  O tych talibach to wspomniałem bez bokserskiego kontekstu. Po prostu narastające zidiocenie świata pod wpływem poprawności politycznej powoduje, że czasami mam ochotę chwycić za brzytwę i wybiec na ulicę z okrzykiem "Allah akbar". Pasowałby mi jakiś inny okrzyk, ale oprócz muzułmanów nikt nawet nie próbuje się przeciwstawiać pełzającemu zamordyzmowi wymierzonemu w heteroseksualnych mężczyzn posiadających rodziny (jako grupie potencjalnie najbardziej skłonnej do buntu).
Nie ma sensu. Polityczna poprawność za jakiś czas poniesie druzgocącą klęskę, tak samo jak klęskę poniosła "rewolucja kulturalna" w Chinach. W tym wypadku polityczną poprawność z jednej strony gnębią totalitarne ideologie takie jak islam, gdzie na nie nie ma po prostu miejsca, z drugiej jest tak wewnętrznie sprzeczna, że po prostu musi upaść pod ciężarem własnego idiotyzmu. Zresztą popatrz co już się dzieje, choćby na przykładzie tych nieszczęsnych "feministek".

Bo te panie sobie wyobrażają "równouprawnienie" jako coś, przy czym zachowują wszystkie "dawne przywileje", przy założeniu "pełnego zrównania" z mężczyznami. Na razie to przechodzi, bo wciąż jeszcze żyją mężczyźni tacy jak ja, którzy to "pełne zrównanie" tolerują (w sumie czemu nie?), ale jednocześnie dają im "stare fory". Nie wiem, a to w drzwiach przepuszczę, a to poniosę coś cięższego, a to coś cięższego zdejmę w pociągu. I tak dalej - wszystko to, co lepiej mi wychodzi z racji gabarytów i innego składu masy mięśniowej.

Kiedy jednak "nas" zabraknie a panie feministki staną oko w oko z przesiąkniętymi ideałami "równości" narcystycznymi lalusiami, durnymi i roszczeniowymi jak cholera, to im ten feminizm przejdzie jak ręką odjął. Tym bardziej, jeśli ktoś do powszechnego użytku wdroży jakieś "seks androidy", zawsze młode, chętne i gotowe. Wtedy wszelkie feminizmy i polityczne poprawności pójdą wnet w odstawkę, szczególnie jak z drugiej strony panie będą chciały, żeby ktoś bronił je przed islamem, który jeńców nie bierze. Dlatego należy zachować spokój Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - fext - 01-09-2019 03:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości