Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
01-09-2019, 12:27 PM
Post: #1443
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(01-09-2019 11:23 AM)fext napisał(a):  
(31-08-2019 05:39 PM)Hugo napisał(a):  Bardziej zbulwersowała mnie informacja (poparta fotografiami), że na tej gali w Bendigo na skutek protestu organizacji feministycznych tabliczki z numerami rund w przerwach nosili faceci. Jak ten obyczaj dotrze do Polski, to chyba zapisze się do talibów.
U talibów "nosicielki numerków" jakie obaj kochamy też by nie przeszły Smile Tam może i miałbyś kobiety, ale ubrane w taki sposób, że równie dobrze mogłyby to być lamy przyuczone do chodzenia na dwóch nogach. Albo szympansice. Nie dostrzegłbyś różnicy Smile

O tych talibach to wspomniałem bez bokserskiego kontekstu. Po prostu narastające zidiocenie świata pod wpływem poprawności politycznej powoduje, że czasami mam ochotę chwycić za brzytwę i wybiec na ulicę z okrzykiem "Allah akbar". Pasowałby mi jakiś inny okrzyk, ale oprócz muzułmanów nikt nawet nie próbuje się przeciwstawiać pełzającemu zamordyzmowi wymierzonemu w heteroseksualnych mężczyzn posiadających rodziny (jako grupie potencjalnie najbardziej skłonnej do buntu).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - Hugo - 01-09-2019 12:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości