Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
09-12-2018, 12:50 PM
Post: #1354
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
To tak po kolei:
Fajny event w RPA. Fajnie, że Mchunu ograł Oosthuizena i udanie zrewanżował się za pierwszy pojedynek, który również powinien wygrać. Ogólnie, walka trochę przypominała wcześniejsze starcie, z tym, że Mchunu był jeszcze aktywniejszy i już nie zadowalał się minimalnym wygrywaniem rund, tylko w niektórych deklasował wręcz przeciwnika. Momentami aż przykro było patrzeć na nieporadnego, wolnego i przewidywalnego Thomasa. Walka do jednej mordy, ja miałem 119-109 dla Thabiso.

Nie potrafię ocenić wygranej Mbenge. Z jednej strony, wow, znokautował twardego Vazqueza. Z drugiej, nieco już rozbitego Miguela, próbującego sił w nowej kategorii wagowej. Thulani jest niezły, ale nie umiem jeszcze ustalić go w hierarchii półśredniej.

Piękna walka Besputina z Abreu. Chyba jeszcze z nikim Dominikańczyk tak bardzo nie przegrał. Besputin ma mocne obie ręce, szybkość, dość silne uderzenie, podobało mi się również, jak spokojnie i pewnie zareagował po jedynym mocnym przyjętym ciosie, który zrobił na nim wrażenie. Fajny chłopak, tak oglądając walkę z Abreu, zamarzyła mi się jego walka z Kavaliauskasem. Widziałem też debiut Vianello - warunki fizyczne bardzo dobre, Abel Sanchez w narożniku - trzeba obserwować.

Hrgović - Johnson - nieoglądalna walka.

Warto jeszcze wspomnieć o dwóch walkach w Indio. Jonathan Navarro w wadze super lekkiej pokonał Manuela Mendeza, przechodząc przez duże kłopoty. Pewnie wygrał pięć pierwszych rundy, ale w następnych czterech nie istniał. Decydowała ostatnia - bardzo wyrównana. Mendez czuł się po walce rozczarowany, ale chyba jednak minimalna wygrana Navarro oddaje przebieg walki.
Walka Hectora Tanajary Jr z Robertem Manzanaresem była jeszcze fajniejsza. Świetny początek Manzanaresa, po dwóch premierowych odsłonach prowadził 20:17. Ale potem Tanajara, zaskakująco spokojnie, opanował sytuację w ringu, spokojnie punktował i zwyciężył wysoko na punkty. Liczenie Roberta z ósmej rundy to jedna z największych parodii, jakie widziałem w boksie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 09-12-2018 12:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości