Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
21-08-2018, 08:38 PM
Post: #1263
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Nie no, Lerena jest chyba lepszym pięściarzem od Gevora, który też ma tam walczyć. Afrykanin prezentuje może siermiężny i nieprzekonujący boks, ale przecież jest całkiem nieźle wyszkolony technicznie i ciężko jest się do niego zbliżyć w ringu. Ja dalej mam ten problem jego pojedynku z Kalengą, albowiem cały świat traktuje to jako oszustwo i wałek, a dla mnie to tylko gospodarski werdykt po bardzo równej potyczce.

Dorticos wbrew pozorom może być jednym z ciekawszych przeciwników dla Mastera ze względu na układ stylów. Jeśli Mateusz pokaże jaja (a czasami mu ich wyraźnie brakowało) to powinien spokojnie wygrać dla punkty. Uważam, że walka z Briedisem byłaby dla niego koszmarem. Niech panowie zmierzą się w finale Wink

Głowacki ma się ponoć zmierzyć z Własowem. Trudna walka, lecz też jak najbardziej do wygrania przez Główkę. Tylko wiadomo, on musi coś więcej pokazać niż w ostatnich potyczkach. A czy go na to stać? Mam wątpliwości, tym bardziej, iż po sukcesie okazało się, że pomiędzy czupryną a oczami raczej hula wiatr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 21-08-2018 08:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości