Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
06-06-2018, 12:33 PM
Post: #1209
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Nadrobiłem sobie sobotnią walkę Kevina Lereny z Romanem Gołowaszczenką. Jestem pod dużym wrażeniem, że taki tylko solidny średniak, jak Lerena wciąż jest mistrzem IBO w tak mocno obsadzonej kategorii wagowej. Od początku miał duże trudności z ogarnięciem agresywnych, ale zupełnie prymitywnych ataków Ukraińca. Zawodnik o wysokiej klasie powinien bez większych problemów kłuć ciosami prostymi, odchodzić na nogach i punktować. Momentami mu to wychodziło, ale nieraz zdawał się spychać do lin, gdzie miał spore problemy z atakami Gołowaszczenki. Na plus za to takie pojedyncze przyspieszenia w niektórych rundach - trafienie mocnym prostym i wyprowadzenie serii, złożonej często np. z ciosów podbródkowych i sierpowych. To było fajne. Ale ogólnie szału nie ma. Taka słabsza wersja Mateusza Masternaka. Punktowałem 114-113 dla Lereny, chciałbym go wreszcie zobaczyć w pojedynku z kimś z naprawdę górnej półki, najbardziej właśnie z Masterem.

Dziś wieczorem ciekawy pojedynek Lawrence'a Okolie z Luke'm Watkinsem. Zdecydowanym faworytem oczywiście Okolie, ale liczę, że Watkins sprawi mu jeszcze większe problemy niż ostatnio Chamberlain. Na karcie jeszcze Bellotti, Cheeseman i Jeleussinow, także chyba warto spojrzeć. Ostatnia gala Hearna z serii JD Next Gen była naprawdę bardzo przyzwoita. Liczę na powtórkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 06-06-2018 12:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości