Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
15-03-2018, 11:48 PM
Post: #1127
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(11-03-2018 10:44 AM)Wit napisał(a):  Racja, Wietnam. Szału nie ma z tego Chorwata. Kevin doznał poważnego rozcięcia w 3. rundzie nie po ciosie. Na powtórkach(12:11 i 13:10) wygląda to tak, jakby Chorwat z impetem zaatakował, choć sędzia uznał to za accidential (słychać to 12:08). Nie mi to oceniać, ale aż mnie głowa rozbolała na myśl o tym bólu. Potem walka została przerwana, bo był niemal cały zalany krwią w 8. rundzie. Chorwat naprawdę nic wielkiego nie pokazywał (chociaż jakieś KD było), nie oglądałem całej walki, ale cała jej druga połowa z opuszczonymi rękami nie świadczy o nim dobrze.

Kevina mógł też obić na dobre ten przygłup Pulew. Równy przygłup co sędzia ringowy tamtego pojedynku. Sad

Nie sądziłem, że w historii internetu ktoś poświęci jeszcze tyle słów Johnsonowi Tongue

A co do Kevina, tak 24 marca ma skrzyżować rękawice z... Grantem. Nie wierzę, że dojdzie do pojedynku - przecież jeszcze tydzień temu Johnson zmagał się z głębokim rozcięciem, nie ma bata by zagoiło się do tego czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - redd - 15-03-2018 11:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości