Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
09-12-2017, 05:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2017 05:58 AM przez kubala1122331.)
Post: #1029
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ahmed Elbiali przegrał przez nokaut w szóstej rundzie z Jeanem Pascalem. Egipcjanin po raz kolejny pokazał, że w ofensywie ma duże możliwości, parę razy bardzo mocno trafił niewygodnego przecież Kanadyjczyka. Wyszło jednak na jaw, że o jakiejkolwiek defensywie nie ma bladego pojęcia. Praktycznie każdy, nawet najbardziej obszerny cios Pascala trafiał do celu.
Uwaźnie przyglądałem się Elbialiemu od dłuższego czasu, podobał mi się jego boks. Dzisiaj jednak okazało się, że raczej zostanie tylko solidnym średniakiem. Waga półciężka jest zbyt mocno obsadzona, jest tam zbyt wielu dobrze wyszkolonych i piekielnie mocno bijących przeciwników, żeby ograniczony, nie posiadający defensywy Egipcjanin mógł o coś poważnego zawalczyć.
Fajnie, że Pascal kończy karierę zwycięstwem. Nie byłem jakimś jego fanem, ale to też jeden z tych zawodników, który nigdy w ringu nie odpuszczał, który niezależnie od sytuacji dawał z siebie wszystko.

Wcześniej na tej samej gali Bryant Perrella łatwo ograł Alexa Martina w wadze półśredniej. Perrella pewnie mistrzem nigdy nie zostanie, ale jest ciekawym zawodnikiem. Posiada potężne uderzenie i jest nieźle wyszkolony. Na solidnym poziomie to w zupełności wystarczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 09-12-2017 05:41 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości