Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dariusz Sęk vs Robin Krasniqi (20.12.2014)
25-12-2014, 11:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2014 12:05 PM przez Sander.)
Post: #5
RE: Dariusz Sęk vs Robin Krasniqi (20.12.2014)
Nic się nie rodzi w taki sposób @Krzych. Przecież nikt - łącznie ze mną - nie pochwala tego werdyktu. Tyle, że ja się naczytałem, że był to jakiś wał stulecia, "Skandal", "rabunek" itd. a walka mimo, że wygrana przez Sęka to "na oko" była całkiem wyrównana. Każdy z nas widział w życiu 100 większych przekrętów. Oczywiście, to straszna chujówka, że gość dostaje decyzję tylko dlatego, że walczył u siebie. Ja po prostu tyle się naczytałem o jakimś wielkim przekręcie, że spodziewałem się bardziej jednostronnej walki. Tylko tyle Smile.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że o takich decyzjach szybko się zapomina, a federacje w żaden sposób nie próbują zapobiec gospodarskim werdyktom.

Walka Oscar De La Hoya vs Felix Sturm - Niemiec jedzie do USA i jest zwałowany wyraźniej niż Sęk w Monachium. Kto dziś w ogóle pamięta o tym? A najlepsze w tym wszystkim jest to, że gdyby to Oscar przyjechał do Niemiec to on sam zostałby zwałowany, gdzie w tym wszystkim boks, sport?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dariusz Sęk vs Robin Krasniqi (20.12.2014) - Sander - 25-12-2014 11:51 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości