Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki z polskiego podwórka
22-02-2015, 07:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2015 07:53 PM przez kubala1122331.)
Post: #16
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Nie będę rozwodził się zbytnio nad sensem tworzenia Husarii, bo to każdy ma już swoje zdanie. Z jednej strony trochę głupota, ale z drugiej tacy chłopcy jak Jakubowski czy Jabłoński mają okazję otworzyć sobie drzwi do wielkiego boksu. OCzywiście jest też masa średniaków, ale to już jakby efekt uboczny tego projektu. Zawodnicy zagraniczni to trochę bezsens, ale przykładowo taki Donnelly prezentuje naprawdę wysoki poziom w ringu.

Czekając na autobus, obejrzałem sobie w piątek w nocy mecz naszych chłopaków z Amerykanami. I moim zdaniem powinniśmy wywieźć stamtąd minimum jeden punkt. O ile porażka Hamzy Touby jest tylko kontrowersją (jednak moim zdaniem dość jednoznacznie wygrał ją Hamza), to o tyle przegrana Mateusza Tryca to jest zwyczajny wałek, tylko po to, żeby USA zgarnęło komplet. Trochę to przykre, że już na tym poziomie dzieją się takie rzeczy, ale cóż...

Nie wiem RSC czy podzielasz moje zdanie (jeśli w ogóle oglądałeś pojedynek), ale z mojej perspektywy właśnie tak wyglądała potyczka z USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka - kubala1122331 - 22-02-2015 07:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości