Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki z polskiego podwórka
22-02-2015, 05:07 PM
Post: #15
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
(09-02-2015 06:39 PM)RSC-2 napisał(a):  Jaki jest sens i cel uczestnictwa Rafako Hussars Poland w WSB?

Nie było mnie trochę na forum i przeoczyłem ten wpis.

Myślę, że sens jest taki, aby najbardziej perspektywiczni bokserzy amatorscy w PL mieli możliwość skonfrontowania się z solidnymi rywalami zza granicy. Trochę dziwi mnie negowanie samego sensu pod tym względem. Bo co pozostaje poza WSB? Duszenie się w polsko - polskim sosie, gdzie poziom eufemistycznie pisząc - nie jest najwyższy. Utalentowany zawodnik, który nie jest konfrontowany z wymagającymi rywalami z czasem zaczyna osiadać na laurach. WSB gwarantuje, że tych kilku bokserów z potencjałem będzie mieć styczność z "boksem na poważnie" i przejdzie dodatkowe weryfikacje.

Co do zagranicznych bokserów, to się zgadzam. Odnośnie finansowania to niestety nic nowego od siebie nie dodam.

A co do poziomu sportowego "Husarzy" to jest "tak sobie" - jednak jeżeli odrzucimy WSB... To jaka jest inna alternatywa dla tych kilku chłopaków z jakimkolwiek potencjałem, aby regularnie toczyć boje z solidnymi przeciwnikami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka - redd - 22-02-2015 05:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości