Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki z polskiego podwórka
09-02-2015, 06:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2015 06:41 PM przez RSC-2.)
Post: #13
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka
Jaki jest sens i cel uczestnictwa Rafako Hussars Poland w WSB?
Ciekawi mnie jak tak naprawdę wygląda finansowanie tej grupy i czy są tam w jakimś stopniu „zaangażowane” pieniądze publiczne.
Co prawda nie interesuje mnie na co p. Wiśniewski wydaje pieniądze jako większościowy akcjonariusz PBG które jest w ponad 60% właścicielem Rafako ,ale interesują mnie akcjonariusze mniejszościowi i odpisy podatkowe, oraz pozostali sponsorzy oprócz firmy Rafako ,bo tam już mogą być „pieniądze publiczne”
Poziom tej polskiej grupy bokserskiej jest żenująco niski.
Do tego w składzie tej grupy walczy coraz więcej obcokrajowców co blokuje naszym bokserom choćby pokazanie się szerszej widowni.
Gdyby jeszcze ci obcokrajowcy coś reprezentowali.
Ja nie wiem kto „zatrudnił” np. Valavicziusa.
To co ten Litwin „wyprawiał” w ringu było na sali kwitowane salwami śmiechu.
Przecież my mamy nawet juniorów lepszych od niego więc dlaczego on walczy w naszej grupie?
Jeżeli Hussars jest „zabawką” płaconą tylko z prywatnych pieniędzy to nic mi do tego.
Ale jeżeli polski podatnik daje choćby jedną złotówkę na to badziewie to ja się na to nie godzę.
Jeżeli w Rio będzie taki sam blamaż jak w Londynie należy się poważnie zastanowić komu służy ten twór pod nazwą Rafako.
Bo jeżeli nie jest on pomocny dla polskiego boksu to po co ma mieć on w nazwie słowo ‘Poland” ?
I po co mówi się że tam wyrastają polscy olimpijczycy skoro walczą tam w dużej ilości obcokrajowcy?
Ta niby Reprezentacja Polski w Boksie będzie niedługo wyglądała jak reprezentacja Kataru w piłce ręcznej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawostki z polskiego podwórka - RSC-2 - 09-02-2015 06:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości