Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej wyczekiwane pojedynki
19-08-2012, 12:01 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2012 12:01 AM przez Mastrangelo.)
Post: #63
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Pas WBA Sobie zostawił z prostego powodu, żeby nie musieć walczyć z Filipińskim bombardierem Cuello Wink.
Zresztą od Japońskich znajomych usłyszałem, że on tak czy siak chce iść w górę już teraz, podobno on I jego Ojciec mówili o tym w mediach. No tylko że przy tym jak to wygląda w Japonii zawodnik nie zawsze może robić to co chce...
Co do Cuello, gość był obowiązkowym pretendentem dla Ioki, a Ci pajace z WBC, kiedy pas został zwakowany, wyznaczyli do walki o niego buma z Chin, który ostatnio powinien przegrać z bumem z Meksyku w kategorii junior muszej(niesamowity wał) i jakiegoś no-name z Meksyku. Dlaczego? Bo to 50 rocznica WBC i chcą mieć z tej okazji mistrza z Chin...
No i jeszcze jedno, Ja nie chcę widzieć rewanżu Ioki z Yaegashim. Za bardzo lubię obu bokserów i nie chcę żeby zrobili ze Sobą to co Holyfield z Bowem, czy Rafa Marquez z Vazquezem. Dali kapitalną walkę i niech idą Swoimi drogami.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki - miłoszekk - 20-03-2012, 11:33 AM
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki - Mastrangelo - 19-08-2012 12:01 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości