Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej wyczekiwane pojedynki
18-08-2012, 10:56 PM
Post: #61
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
Odświeżam temat, bo po moich ostatnich "maratonach z boksem zawodowym" pojawiło się kilka walk, które bardzo chętnie bym zobaczył.

1. Kazuto Ioka vs Akira Yaegashi II - kategoria słomkowa
Ich pierwszy pojedynek to dla mnie póki co zdecydowanie walka roku 2012. W tej walce było chyba wszystko: szaleńcze wręcz tempo, efektowne wymiany, wielkie serca do walki obu pięściarzy, mnóstwo emocji, a do tego była bardzo wyrównana. Dlatego też rewanż obejrzałbym z naprawdę wielką przyjemnością.

2. Kazuto Ioka vs Roman Gonzalez - kategoria junior musza
Japończyk prędzej czy później pójdzie wyżej, a wtedy jego walka z Gonzalezem to wręcz obowiązek. Nikaraguańczyk to dla mnie numer 1 dwóch najniższych kategorii wagowych: bije bardzo mocno, jest bardzo dobry technicznie, do tej pory wręcz tłucze każdego z kim walczy, więc walka ze świetnym Ioką byłaby bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że obaj kiedyś spotkają się w ringu.

3. Jorge Arce vs Jesus Rojas II - kategoria kogucia
Tu nie ma nawet co pisać: pierwsza runda zapowiadała niesamowitą wojnę i szkoda, że skończyło się jak się skończyło. Rewanż to dla mnie obowiązek.

4. Guillermo Rigondeaux vs Nonito Donaire - kategoria super kogucia
Pisałem o tej walce w moim ostatnim poście w tym temacie, ale się powtórzę. Dla mnie to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk, a pewnie prędko do niej nie dojdzie. Donaire po walce z Nishioką idzie wyżej, a Rigondeaux pewnie zacznie wtedy unifikować zwakowane przez Filipińczyka tytuły... W każdym razie walka byłaby bardzo ciekawa, bo zmierzyłoby się dwóch niesamowitych pięściarzy, którzy dają z siebie wszystko. Za bilet na tę walkę jestem gotów zapłacić każde pieniądze.

5. Takashi Uchiyama vs Adrien Broner - kategoria super piórkowa/lekka
Szkoda, że do tej walki prędko nie dojdzie, bo Broner przechodzi do lekkiej. Ale w przyszłości, to kto wie. Może i Japończyk pójdzie kategorię wyżej? Wiele bym dał żeby zobaczyć ten pojedynek. Uchiyama zasługuje na wielkie walki i wielkie pieniądze, a walka z Bronerem niewątpliwie o takie by się toczyła. Poza tym bardzo chętnie zobaczyłbym Japończyka z bokserem ze zdecydowanie najwyższej półki. Obaj to bardzo dobrzy bokserzy, obaj bardzo mocno biją, więc byłoby co oglądać. Oby do tej walki doszło.

6. Juan Manuel Marquez vs Erik Morales - kategoria junior półśrednia
Pojedynek dwóch legendarnych meksykańskich wojowników na pewno nie wyglądałby tak, jakby mógłby parę lat temu, ale i tak bardzo chętnie bym go zobaczył. Obaj to jedni z moich ulubionych bokserów, obaj to prawdziwi wojownicy. Oj, byłaby bitwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki - miłoszekk - 20-03-2012, 11:33 AM
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki - Szakal - 18-08-2012 10:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości