Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej wyczekiwane pojedynki
24-01-2012, 12:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2012 12:27 AM przez Jerome.)
Post: #21
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki
@AdamekFightPL

1. Masz racje, ze jestem fanatykiem Haye'a, ale jestem tez wielkim fanem Tomka i to nie jakaś niechęć do niego spowodowala u mnie taka opinie ze David Górala by znokautowal tylko jakies tam moje przemyslenia. Haye jest szybszy niz Adamek, a nawet jesli nie to jego seria jest o wiele silniejsza niz Tomka. No i jej predkosc nawet jesli mialaby byc mniejsza niz Tomkowa to i tak bylaby dla niego za szybka. Mysle ze jesli nawet nie KO to Haye wygraby na PKT, bo trafialby mocniej i wieksze wrazenie by sprawial.
2. Przed walka Tomka z Vitkiem tez sadzilem, ze Tomek, nie waznie z jakim wynikiem, ale do koncowego gongu wytrzyma a tu co?
3. Haye nawet jesli jaja przed Wladkiem stracil to nie sadze zeby sie zlamal przed Tomkiem.
4. Barrett i Ruiz to nie półka Tomasza. To ja wiem Wink Chodzilo mi o wzrost. Jesli Haye trafilby Tomka jakas akcja z walki z Wladkiem to Tomek nie ustalby za dlugo, podobnie jak bylo juz w 1 rundzie chwiejac się przed Vitkiem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki - Jerome - 24-01-2012 12:27 AM
RE: Najbardziej wyczekiwane pojedynki - miłoszekk - 20-03-2012, 11:33 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości