Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listy najbardziej pamiętnych nokautów jakie widzieliście
17-09-2014, 07:26 PM
Post: #5
RE: Listy najbardziej pamiętnych nokautów jakie widzieliście
Floyd Mayweather vs Ricky Hatton 2007-12-08
Jedna z moich ulubionych walk Floyda. Ten pierwszy nokdaun jaki zafundował Hattonowi to jest coś pięknego.

Mike Tyson vs James Douglas 1990-02-11
Walka która pokazała, że nawet taka bestia jak Tyson jest do znokautowania. Przykład dla każdego boksera, że nawet słabszego rywala nie można lekceważyć

Adrien Broner vs Antonio DeMarco 2012-11-17
Najlepsza walka w karierze Adriena. Po 8 rundach demolki, zrezygnowany mistrz świata przyklęknął i w ten oto sposób AB zdobył mistrzostwo w swoim debiucie w wadze lekkiej.

Floyd Mayweather vs Genaro Hernandez 1998-10-03
Co prawda nie było w tej walce żadnego nokdaunu. Jednak uważam, że każdy powinien zobaczyć popis boksu w wykonaniu 21 letniego Mayweathera, który nie dał żadnych szans bardzo dobremu bokserowi jakim niewątpliwie był Hernandez.

Krzysztof Włodarczyk vs Danny Green 2011-11-30
Walka wyraźnie przegrywana przez Diablo, który odmienił jej losy w 11 rundzie. Widok Greena plującego krwią na sędziego wrył mi się w pamięć.

Krzysztof Włodarczyk vs Rakhim Chakhkiev 2013-06-21
Dramatyczna walka na szczycie z cruiserweight. Włodarczyk wyraźnie przegrywał walkę do 5 rundy, nawet w 3 leżał na deskach. Jednak w 6 rundzie stało się coś niesamowitego, Diablo rzucił swojego przeciwnika na deski krótkim lewym sierpowym. W rundach 7 oraz 8 dokończył dzieła zniszczenia rzucając swojego rywala na deski jeszcze trzykrotnie. Najlepsza walka w karierze Diablo, którą zyskał ogromny szacunek.

Roy Joner Jr vs Montell Griffin 1997-08-07
Podrażniony werdyktem z pierwszej walki Roy, ruszył ostro do ataku w 1 rundzie i nie dał żadnych szans swojemu rywali. Kapitalny nokaut.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Listy najbardziej pamiętnych nokautów jakie widzieliście - KrychuTMT - 17-09-2014 07:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości