Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bumy Kliczki vs Bumy Wildera
02-07-2014, 12:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2014 12:28 PM przez Krzych.)
Post: #2
RE: Bumy Kliczki vs Bumy Wildera
Z tym że Kliczko nie był pompowany na przyszłego króla i też nie rozpowiadał wszędzie, że jest zbawicielem i przyszłością wagi ciężkiej. Te komentarze na temat Wildera są głównie spowodowane właśnie tym, że już się robi z niego przyszłego mistrza podczas gdy jeszcze nikogo nie pokonał. Sam je wywołał, on i jego promotorzy. To nie jest jakieś uciążliwe i żałosne pieprzenie jak choćby w przypadku "polskiego przyszłego mistrza wagi ciężkiej" ale jednak nikt nie narzeka np. na Argentyńczyków czy Brazylijczyków z rekordami 40-0 nabitymi na kompletnych bumach, bo oni nie krzyczą, że są mistrzami. To co napisałeś to wszystko prawda i Wilder jest odpowiednio prowadzony(no prawie bo przydałaby się jednak jakaś poważniejsza walka przed starciem o pas, a teraz może być szok w jakości przeciwnika), ale większość tych nieprzychylnych mu komentarzy ma jednak swoje źródło w robieniu w niego gwiazdy zanim jeszcze nią został a nie w jego prowadzeniu. Ja osobiście do Wildera nic nie mam i nie piszę pod każdym tematem, że jest bumobijem, ale po prostu traktuje jego osobę z dystansem bo pozostało jeszcze wiele pytań co do jego osoby. Dla mnie sztandarowym przykładem zawsze będzie Price, który wyglądał prawie idealnie a potem dostał 2 czasówki od Thompsona, który, patrząc po jego wadze w tamtych walkach, już wtedy przyjął rolę ekskluzywnego obieżyświata i postanowił już się nie przemęczać i jechać na rutynie zarabiając do emerytury.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Bumy Kliczki vs Bumy Wildera - pyra90 - 02-07-2014, 11:01 AM
RE: Bumy Kliczki vs Bumy Wildera - Krzych - 02-07-2014 12:23 PM
RE: Bumy Kliczki vs Bumy Wildera - Matys - 02-07-2014, 12:31 PM
RE: Bumy Kliczki vs Bumy Wildera - Sander - 02-07-2014, 02:56 PM
RE: Bumy Kliczki vs Bumy Wildera - Martin - 06-07-2014, 09:26 AM
RE: Bumy Kliczki vs Bumy Wildera - TomaszX - 10-07-2014, 11:05 AM
RE: Bumy Kliczki vs Bumy Wildera - Krzych - 10-07-2014, 11:40 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości