Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
15-09-2014, 08:50 AM
Post: #167
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
@Kubala, Sander
Akurat z walki Skoglund - Abatangelo obejrzałem tylko 2 ostatnie rundy. Być może ringowy wyczyniał cuda, to się zdarza niestety często. Ja nie umniejszam wygranej Floyda, który pokazał wczoraj klasę i zasłużenie i zdecydowanie wygrał. Drażni mnie jedynie sędziowanie "na kolanach" i dyskryminowanie bokserów nie znających angielskiego, co w USA staje się nagminne. Floyd zaczyna jęczeć i od razu robi się z tego cyrk. Dyskusja z sędzią, bluzgi Floyda, wołanie lekarza, żeby przez rękawice ocenił stan palców Floyda (tak nawiasem, to dlaczego po walce Floyd nie pokazał jakichś śladów tego pogryzienia, które podobno wyeliminowało jego lewą rękę). Niedawno podobna sytuacja była też w walce Rios - Chaves. Riosowi niezbyt szło w ringu, więc słownie zaczął prowokować rywala po hiszpańsku, a jednocześnie po angielsku cały czas jęczał do sędziego, że jest faulowany. No i sędzia zdyskwalifikował Chavesa Bóg wie za co. Uważam, że stronnicze sędziowanie trzeba piętnować, niezależnie od tego, kto z kim walczy i kto wygra.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Hugo - 15-09-2014 08:50 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości