Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
14-09-2014, 05:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2014 05:22 PM przez Metzger.)
Post: #160
Bug RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
(14-09-2014 05:01 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ciekawe kto będzie numerem 48.
Najsensownieszym wyborem byłby Pacquiao. Gdyby dał dobrą walkę tak jak Maidana za pierwszym razem, to Floyd mógłby zakończyć karierę dwumeczem o rekordowej kasowości, a jednocześnie przynajmniej częściowo pozbyć się wizerunku tchórza. Gdyby z kolei walka nie dawała widoków na ciekawy rewanż, to na 49 czyli ostatnią walkę mógłby wziąć kogoś stosunkowo łatwego (np Khana), aby nie ryzykować niespodzianek na koniec.

Mnie teraz bardziej ciekawią dalsze losy Maidany. Po zaskakująco dobrym dwumeczu z Floydem Marcos stanie się chodliwą i cenioną figurą na rynku. Takiego Bronera teraz zjadłby i nawet by nie beknął. Pytanie czy Argentyńczyk wykorzysta koniunkturę czy może osiądzie na laurach i zrobi dłuższą przerwę.

Osobiście marzy mi się pojedynek Maidana-Matthysse, ale wiem, że realny będzie dopiero kiedy obaj będą past prime.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Metzger - 14-09-2014 05:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości