Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
14-09-2014, 11:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2014 11:48 AM przez Sander.)
Post: #145
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Marcos Maidana nie wiedzieć czemu nie był w stanie w tej walce wywierać szalonej presji na Floydzie tak jak w pierwszej walce. Na pewno wpływ na to miała lepsza dyspozycja Mayweathera, zdecydowanie lepiej chodził na nogach, znów znakomicie karcił prawym bezpośrednim i kontrolował walkę nie dając sobie zrobić krzywdy. Walka bez historii i pewnie wygrana przez Amerykanina.
Co do tego ugryzienia, to nie miało to wpływu na przebieg walki. Maidana mówi, że Floyd mu wcisnął rękawicę do ust, Floyd twierdzi, że został ugryziony - prawda leży pewnie gdzieś po środku, pewnie Maidana troszkę go "skrobnął", Floyd pewnie troszkę dodał od siebie, ale nie miało to żadnego wpływu na walkę. Maidana troszkę poniżej tego czego się spodziewałem, mało trafił, a już na pewno mało było uderzeń które mogły Floyda nastraszyć. Co do samego Mayweathera, to ten facet ma 37 lat - szybszy już nie będzie, ale nadal jest to wspaniały bokser.

@Hugo
Rozumiem, że Floyd to delikatnie mówiąc nie jest Twój ulubiony bokser, ale niechęć do niego momentami zupełnie zabiera Ci obiektywizm. Jak dla mnie to Mayweather spokojnie ustał ten cios z końcówki trzeciej rundy, a Ty piszesz, że konsekwencją tego ciosu była jego postawa w czwartej rundzie gdzie groziła mu czasówka? No cholera, dowaliłeś do pieca, troszkę jestem w szoku czytając coś takiego, bo jak dla mnie to to jest jakieś science fiction. Kolejny upust niechęci do Floyda dajesz w sytuacji oceny tego całego domniemanego ugryzienia gdzie piszesz, że Floyd pewnie wyłapał coś mocnego i zaczął szukać odpoczynku, przerwy w walce itd No ja cież pierniczę Smile I oczywiście sędziowanie ringowego stronnicze (obejrzyjcie walkę Calzaghe vs Bika - tam to jest stronnicze sędziowanie).. Tongue

Oczywiście mam nadzieję, że nie obrazisz się za ten mój wpis bo od tego jest forum żeby pewne rzeczy omawiać, na pewne tematy dyskutować. Szanuję Twoją wiedzę itd, ale do dyskusji na temat Floyda musisz podchodzić nieco neutralniej Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Sander - 14-09-2014 11:46 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości