Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
14-09-2014, 11:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2014 11:32 AM przez saliman1.)
Post: #144
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Jak tu nie było deklasacji to już nie wiem co możemy nią nazywać. Floyd przegrał pierwszą połowę 4 rundy, drugą połowę 10 rundy i oddał taktycznie 12. Poza tym pełna kontrola, choć wspomagana sporą ilością klinczy. Mayweather blisko porażki przed czasem w 4 rundzie? Ja tam widziałem tylko tradycyjny "dziki" zryw Maidany po którym Floyd sam zaczął odpowiadać czystszymi ciosami. Nie jestem fanem Money'a, bo nie lubię klinczowania, ale takie dywagacje w stylu co by było jakby Mayweather dostał czysto na szczękę jakiegoś cepa wskazują na jakiś ból dupy związany z panowaniem Floyda. To samo dotyczy Władka. Każdy kibic ma przygotowany scenariusz jak go pokonać, można je wysyłać bokserom Smile Mayweather ponownie pewnie nie zachwycił kibiców, gdyż jak zwykle pokazał, że na zwycięstwie przed czasem nie zależy mu ani trochę, a wystarczy mu pewna wygranana punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - saliman1 - 14-09-2014 11:31 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości