Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
13-09-2014, 12:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2014 12:41 PM przez Sander.)
Post: #86
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Mam nadzieję na pokaz boksu Mayweathera i pewne zwycięstwo.
Marcos to bardzo fajny i waleczny pięściarz, sposób w jaki zlał Bronera bardzo mi zaimponował. Argentyńczyk ma dość niebezpieczny i niewygodny dla przeciwnika styl, ale jest to zarazem styl nieco ograniczający samego Maidanę. Bo co więcej niż w pierwszej walce może zrobić Chino? Ktoś powie, że tym razem może po prostu czysto i mocno trafić co w pierwszej walce mu się nie udało. I ktoś taki będzie miał rację, bo jaką mamy gwarancję, że przez 36 minut walki Maidana nie trafi Floyda tak jak swego czasu dwukrotnie trafił Mosley? To jest boks, a Floyd to tylko człowiek. Jednak bardziej realny scenariusz jak dla mnie to ten w którym Mayweather ładnie chodzi na nogach, jest szybki, pewny siebie, dobrze balansuje i runda po rundzie nabiera tempa. Floyd jest zbyt inteligentny w ringu, zbyt szybki, zbyt doświadczony i po prostu zbyt dobry, by przegrać i dać się zaskoczyć pięściarzowi z którym spędził już 12 rund w ringu, prezentującemu w dodatku niewygodny lecz dosyć prosty styl.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Sander - 13-09-2014 12:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości