Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
13-09-2014, 09:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2014 09:31 AM przez Hugo.)
Post: #83
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Ta walka podnieca mnie mniej, niż dzisiejsze starcia Quigga z Jamoye'em, czy nawet Skoglunda z Abatangelo. Od lat niewiadoma w walkach Floyda sprowadza się do odgadnięcia, czy Floyd wygra wysoko na punkty, średnio na punkty, czy też nieznacznie na punkty. Realną szansę jego pokonania miał tylko Alvarez, ale zawiódł na całej linii. Jako pasjonatowi boksu wypada mi jednak wyrazić jakąś opinię w tej sprawie.

Jeśli chodzi o Maidanę, to uważam, że w poprzedniej walce wykazał się optymalną dyspozycją zarówno pod względem przygotowania, jak i taktyki. To był szczyt jego możliwości i lepszy już nie będzie. Niewiadomą jest natomiast forma Floyda i tutaj słychać różne głosy. Także takie, że nie ma nóg i wszedł w fazę schyłku. Wydaje mi się jednak, że jego daleka od optimum postawa w poprzedniej walce była spowodowana zakłóceniem cyklu treningowego z powodów osobistych. Oczekuję, że tym razem zobaczymy ponownie znacznie lepszego (przede wszystkim w zakresie motoryki) Floyda, który gładko wygra z Maidaną.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Hugo - 13-09-2014 09:29 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości