Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
24-08-2014, 12:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2014 12:19 PM przez Jerome.)
Post: #44
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
@RedHawk
Pominąłem a to dlatego, że moim zdaniem Manny nie wygrał. Kiedy punktowałem walkę tuż po jej zakończeniu wyszło mi 115-113 Bradley (punktacja została umieszczona w wątku punktacji tego pojedynku), tydzień temu zrobiłem to ponownie i wyszło mi 114-114.

Fakt, że Manny wygrywał na punkty do momentu knockoutu Marqueza to bzdura. Nie twierdzę, że tak nie było ale jakie to ma znaczenie? Juanma wbiła Pacmana w ziemię a Ty mówisz o przewadze punktowej?
Dam Ci inny przykład. 2 Lipiec 2011. Haye nokautuje Władimira w 12 rundzie. Myślisz, że Brytyjczyk wygrywałby na punkty? No właśnie :) Jakie by to miało znaczenie, że Władek prowadził skoro nie dotrwał do końca?

Żeby nie było, że offtop..
Floyd w walce z Hattonem w momencie knockoutu ledwo co wysunął się na prowadzenie punktowe. Jeśli znokautowałby Hitmana 2 rundy szybciej powiedziałbyś, że Hitman jest lepszym pięściarzem od Moneya?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Jerome - 24-08-2014 12:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości