Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
12-08-2014, 05:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2014 05:34 PM przez Jerome.)
Post: #27
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Choć walka interesująca to nie ma też co przesadzać, Floyd wygrał spokojnie za pierwszym razem to wygra i drugim. Nie mówię, że miał spacerek z Maidaną ale poradził sobie z tym co zaproponował Argentyńczyk więc i poradzi sobie ponownie. To jest właśnie wielkość Money'a że choćby rywal walczył brudno, nieczysto, narzucał szalone tempo, wyprowadzałby dzikie kombinacje to Mayweather i tak sobie z tym poradzi. To tylko człowiek, jest do trafienia ale nikt nie jest w stanie pokonać Floyda więc jeśli patrzeć na to kto mu da dobrą walkę to Maidana jest dobrym wyborem. Ja bym co prawda wolał kogoś innego ale bez żadnych konkretnych wskazań, każdy i tak przegra więc jestem zadowolony, że jest jak jest. Oczywiście emocje rosną, bo każdy myśli, że Marcos lepiej się przygotuje, fizycznie, psychicznie (przy okazji pierwszej walki urodziła mu się córka) i dobierze się Floydowi do skóry. Nic z tych rzeczy.

Jeśli Floyd naprawdę chce kończyć po 49 walce to robi się ciasno.. Kto mu zostanie? Brook? Garcia? Wyczuwam plany na 50 pojedynek i pachnie mi PacManem.. Mimo wszystko Maidana to w miarę ciekawa opcja.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Jerome - 12-08-2014 05:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości