Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014)
18-05-2014, 10:41 PM
Post: #65
RE: J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014)
Fajna walka, pokaz boksu ze strony Marqueza, oczywista różnica klas, ale jednak ze względu przede wszystkim na rozmiary - zgodnie z przewidywaniami, spacerek to nie był.

I teraz mam dwie uwagi do Alvarado - o dziwo, wniósł do ringu tylko 152 funty, nie posądzam Marqueza o jakieś limity w dniu walki, bo na trupa Mike nie wyglądał, być może po prostu zrobił obóz życia i waga poszła w dół. Dla mnie to był pierwszy błąd Alvarado - jak pisałem, jedyną szansą było zrobienie ulicy, powrót do bycia swarmerem - wóz albo przewóz, a znacznie większe szanse na wóz byłyby gdyby Alvarado wyszedł do ringu z paroma funtami więcej.

Druga uwaga - co Alvarado robił przez więcej niż połowę walki? Kto mu powiedział, że może wyboksować Marqueza? Na dodatek, nawet gdy zaczął iść w stronę bójki - nie był konsekwentny, za dużo czekał, nie zrobił ulicy. Oczywiście duża w tym zasługa niezwykle precyzyjnego Marqueza, który stopował zapędy Alvarado, ale Mike jakiś taki nieswój był, jakby onieśmielony.

Do Marqueza uwag nie mam, zrobił swoje, jest kozakiem, przeżywa drugą młodość, o czym świadczą zresztą np. młodzieńcze wypryski na klacie i plecach, hehe Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014) - Matys - 18-05-2014 10:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości