Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014)
06-05-2014, 12:49 PM
Post: #7
RE: J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014)
Mam podobne zdanie co BMH (ktorego zapraszam do tematu o Maidanie i "kontrowersji" jakie wywolal o tym zawodniku Tongue) - nic JMM ta walka nie zyska a praktycznie wszystko straci. To nie jest Rios dla Pac Mana na przetarcie, ale powazne zagrozenie, ktore moze skonczyc kariere. Mike z kolei nic nie traci bo przegrac z JMM to zaden wstyd.
Osobiscie spodziewam sie raczej luzniejszej walki: Alvarado wezmie przyklad z Bradleya (obaj mieli przed JMM walke z Ruslanem) i zaboksuje z dystansu. Wiek, szybkosc i styl zatryumfuja nad 40letnim kontrujacym sluggerem.

Co do V walki z Pac Manem, to Marquez juz cos przebakiwal ze nie jest wykluczona wiec jego "opor" topnieje choc bardziej prawdodpodobna IMO po Alvarado walka to z Bradleyem - Arum bedzie dalej organizowal sparingi miedzy swoimi pokemonami, a pozycja Bradleya po porazce z Mannym spadla na tyle ze rewanz z Meksykaninem ma sens. No chyba ze Provodnikov ( jego jednak jako pewniaka widzialbym do zwycieskiego Alvarado).

Jak dla mnie wygra Alvarado, nie zebym mu jakos mega kibicowal, ale od tygodni glosze publicznie koniec Marqueza w rankingach wiec jego zwyciestwo utwierdziloby mnie w przekonaniu ze doskonale wiem jak ten biznes funkcjonuje (lol Tongue).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: J.M.Marquez vs Mike Alvarado (17.05.2014) - Gogolius - 06-05-2014 12:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości