Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leszek Dudek dla forum.bokser.org
06-04-2014, 12:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2014 12:45 PM przez RSC-2.)
Post: #8
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
Nie byłbym sobą gdybym nie napisał kilka uwag do tego wywiadu.
Bardzo dobry tekst czyta się go dość przyjemnie i Sander zrobił coś co robić potrafi i co jest pożyteczne i ciekawe dla innych uczestników forum.
Jednak w swoich uwagach jak na trolla przystało spróbuję znaleźć coś co da się skrytykować choć nie tylko skrytykować.

W wypowiedziach p. Leszka Dudka zaciekawiło mnie kilka jego stwierdzeń.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cytuję: „Wiem dobrze, że cały czas czyta Bokser.org i na pewno ma już kolejne konto (konta?). Nie będziemy go gnębić, ma prawo budować swą pozycję od nowa, ale jeśli będzie łamał regulamin i obrażał innych użytkowników, to pożegnamy się z nim po raz kolejny.” Koniec cytatu.

Z tej wypowiedzi wynika ,że p. Leszek doskonale rozumie zasady funkcjonowania forum.
Zgodnie z tym co mówi banowany jest „nick” ,a nie osoba.
Osoba po zbanowaniu może pod innym nickiem znowu pisać i budować swoja pozycję. Ważne ,aby w nowym wcieleniu dostosowała się do standardów i regulaminu.
Ta prosta zasada nie jest stosowana na wielu innych portalach ,gdzie po zbanowaniu sprawdza się IP i nie pozwala pod innym Nickiem pisać.
Wielu piszących tu na forum także uważa ,że zbanowna osoba nie powinna nigdy i pod żadnym innym przybranym nickiem wracać.
P. Leszek uważa inaczej co jest zresztą zgodne z moimi poglądami i dlatego za to należą mu się z mojej strony wyrazy uznania.
Moja uwaga nie jest pisana także w stronę moderatorów tego forum. Bo pomimo ,że czasem wytykam im pewne zachowania i ich krytykuję to uważam są to inteligentni ludzie, którzy starają się wyważać swoje decyzje i tak naprawdę nie można im niczego zarzucić chyba ,że ktoś chce się na siłę „doczepić” co czasem zdarza się również mnie. Bardziej chodziło mi tutaj o piszących „domagających" się banowania i pilnowania ,czy ów osobnik nie wrócił czasem na forum pod innym nickiem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cytuję: „Gdybyśmy zaczęli używać forum w celach "politycznych", straciłoby ono swoje znaczenie, a dopóki redakcja się nie miesza…..” koniec cytatu

I chociaż wierzę w to co pisze p. Dudek to mam jednak przekonanie że „cop” został zbanowany na forum na wniosek redakcji Bokser.org co potwierdziłoby moje przypuszczenia ,że redakcja jednak się miesza. I nie jest to zarzut, bo według mnie ma do tego prawo.

Zbanowanie go na „Głównej” , a jednocześnie pozwolenie na pisanie na forum byłoby ze strony Redakcji „Głównej” pewnym brakiem konsekwencji i oznaką słabości i bezradności.
Ponadto według mnie obawiano się ,że na forum może on prowadzić bezkarną krytykę tego co spotkało go na „Głównej” .Wykorzystano więc chwilę nagonki na niego i załatwiono sprawę ,aby nie dopuścić do tego ,aby administratorzy Bokser.org stali się elementem rozgrywek personalnych.
Więc według mnie „wydano polecenie” dla któregoś z moderatorów forum ,albo załatwiono sprawę osobiście bez wiedzy tutejszych moderatorów co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne.. „Główna” i „forum” mają to samo logo i są ze sobą kojarzone i powiązane.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cytuję: „Uważam, że przy odrobinie szczęścia (mam tu na myśli szybkie pozyskanie mocnego sponsora strategicznego) Bokser.org nie tylko utrzyma pozycję lidera na polskim rynku, ale też stanie się najlepszą i najbardziej poczytną stroną o boksie w tej części Europy” koniec cytatu.
Ciekawi mnie sprecyzowanie pojęcia „sponsora strategicznego”
Wydaje mi się że przy obecnej formie własności Bokser.org ,znalezienie sponsora jest niemożliwe.
Nie sądzę ,aby ktokolwiek wyłożył pieniądze „strategiczne” tylko i wyłącznie za promocję.
Bokser.org musi znaleźć nie sponsora,a inwestora strategicznego,lub wspólnika biznesowego ,ale w takim przypadku trzeba zmienić strukturę własności ,bo wydaje mi się że obecnie właścicielem Bokser.org jest „osoba fizyczna” [Ale może się mylę]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytuję : „Naszą jedyną konkurencją w kraju jest ringpolska.pl”
Uważam że RP nie jest żadną konkurencją ,a już na pewno nie jest konkurencją jako portal opiniotwórczy o boksie. Jeżeli chodzi i art. informacyjne to w zasadzie wszędzie jest to samo i podobnie.
Natomiast jeżeli chodzi o „opinie” to portal ,którego właścicielem jest promotor bokserski , właśnie z tego powodu nie może być bezstronny w wydawaniu opinii o boksie, a w szczególności ,gdy chodzi o bokserów związanych z tą grupą.
Jest to bardziej portal „zakładowy” niż „ogólnokrajowy”
Czytanie opinii na RP to niemal tak jak słuchanie opinii mundurowych na temat przywileju skróconego czasu przechodzenia na emeryturę.

To pisałem ja.
Naczelny Troll Forum
I pytanie.
Czy Naczelny Troll Forum z racji swego stanowiska nie powinien być chroniony immunitetem?
Albo przynajmniej większą tolerancją jak Nadworny Błazen, któremu zawsze pozwalano na więcej?
Proszę o rozpatrzenie mojego wniosku przez moderatorów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Leszek Dudek dla forum.bokser.org - Sander - 05-04-2014, 09:33 AM
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org - RSC-2 - 06-04-2014 12:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości