Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepowodzenia polskich bokserów w 2011
08-01-2012, 02:48 PM
Post: #4
RE: Niepowodzenia polskich bokserów w 2011
Dość smutny artykuł ale niestety prawdziwy. Jak dla mnie sytuacja wygląda tak:
Jackiewicz już nie będzie w stanie walczyć na swoim najwyższym poziomie. To fajny facet ale zaczyna się rozdrabniać czego nie lubie.
Wolak - Szkoda, że to już koniec bo z niektórymi mógłby naprawdę ciekawe widowiska stworzyć ale szanuje jego decyzje i uważam ją w 75% za słuszną.
Majewski to dla mnie zagadka. Wszystko zależy od tego jak się podniesie po porażce. Życzę mu jak najlepiej.
Kuziemski jak dla mnie się skończył i nie powinien wychodzić już do ringu.
Sosnowski po porażce z Dimitrenką nie był przeze mnie skreślany bo walczył jak lew do końca i pokazał, że do czołówki mu nie daleko. Natomiast po remisie z 100% bumem, nie wiem co powiedzieć.
Adamek do Klitschków niech się nie wybiera tylko obija całą czołówkę po kolei i czeka aż bracia odejdą. Oczywiście obijając tą czołówkę nie będzie miał łatwo ale wierze, że da radę. To mój polski ulubieniec obok Szpili więc szczególnie pokładam w nim nadzieję.
Kostecki dał fajną walkę z Mockiem i kolejna walka z Mitchelem była już moim zdaniem zbędna. Teraz już TYLKO walka z jakimś Mistrzem. Trójcę Hopkins, Dawson, Pascal bym omijał.
Kołodziej to samo co Dawid. Tylko "tajtyl szot" i nic po za tym. Szkoda czasu, który jest najlepszy na takie wyzwanie. Oby doszło do walki z Jones'em.

AdamekFightPL a jakich niepowodzeń doznali Szpila, Diablo i Sęk?? Chyba jakaś pomyłka z Twojej strony. Kolejna to Chisora w brytyjczykach tracących tytuły. To Burns zwakował tytuł bo zmienił kategorię wagową jeśli dobrze kojarzę. Chisora miał ciężki rok po "leniwej" porażce z Fury'm i wałku z Helenius'em jak już.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Niepowodzenia polskich bokserów w 2011 - Jerome - 08-01-2012 02:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości