Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepowodzenia polskich bokserów w 2011
08-01-2012, 02:20 PM
Post: #3
RE: Niepowodzenia polskich bokserów w 2011
Najbardziej szkoda mi Przemka Majewskiego. Fatalny dobór rywala na ostatnią chwilę. Miał być przeciętniak z mocnym ciosem Miranda, a w jego miejsce sprowadzono Torresa. Kolumbijczyk nie leżał Majewskiemu, a do tego okazał się naprawdę dobrym bokserem. Wydaje mi się, że ten rywal nie został dokładnie sprawdzony przez sztab Polaka i wyszła z tego niemiła niespodzianka. Starannie budowana kariera stanęła w miejscu. Bardzo szanuję Mariusza Kołodzieja, ale wybór Torresa na zastępstwo Mirandy, można uznać za sporą wpadkę. Kto wie jakby ta walka wyglądała, gdyby Majewski przygotował się konkretnie pod Kolumbijczyka? Szkoda Przemka, szczególnie że najmłodszy już nie jest. Ale wierzę, że się podniesie, to twardy typ, a nie jakieś tam cizi mizi Wink

Podobne "promotorskie" samobójstwo to Wolak vs Rodriguez. Miała to być walka, aby nie zardzewieć przed walką o tytuł, a jak się skończyło to wszyscy wiemy.

Albert Sosnowski... Obawiam się, że już po wszystkim. A do tego kilka miesięcy temu w komentarzach można było przeczytać niepokojący wpis, niby od osoby co trenuje w gymie od wojaków, że Albert jest już rozbity, nie trzyma ciosu itp. Lubię Sosnowskiego i życzę mu jak najlepiej, ale mam obawy czy jest w stanie dać jeszcze walki na przyzwoitym poziomie. W każdym razie nie chciałbym go widzieć znowu ciężko znokautowanego.

Jackiewicz - Dziwny bokser z niego. Na tle średniaków i słabiaków wygląda dobrze, ale z Zaveckiem, czy Brookiem to była tragedia. Wydaje mi się, że po Rodriguezie to już nie jest ten sam pięściarz i szczyt formy ma już za sobą.

Adamek - Nigdy nie miałem związanych z nim nadziei na podbicie HW i dalej ich nie mam, więc nie będę się rozpisywał.

Cygan, Kołodziej - Czas na coś więcej. Każda kolejna walka z przeciętniakiem, to walka stracona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Niepowodzenia polskich bokserów w 2011 - redd - 08-01-2012 02:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości