Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do moderatorów - nie do dyskusji
23-03-2014, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2014 09:28 PM przez KrychuTMT.)
Post: #12
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
(23-03-2014 09:08 PM)RSC-2 napisał(a):  @KrychuTMT

1.Uważam że banowanie powinno nastapić tylko wtedy gdy ktoś w sposób wulgarny i powtarzający się narusza czyjąś godność w sposób chamski notorycznie i bezpardonowy go obraża.

2.Innych powodów banowania nie widzę. Banowanie za obrażanie grupy ludzi czy całego jakiegoś środowiska jest dla mnie absurdalne. Jeżeli ktoś napisze że Polacy to złodzieje ,bo kradli [kradną? ] w Niemczech auta to nie może to być powodem banowania bo nikt nie został obrażony personalnie. Ja np. nie czuję się obrażany bo nigdy nikomu niczego nie ukradłem , a jestem Polakiem. Używając określenia „Polacy kradną” każdy inteligentny człowiek wie że nie o wszystkich Polaków chodzi.

3.To forum jest w złej sytuacji.
Winę za ten stan rzeczy ponoszą tu piszący.
Więc dziwię się ,że tego nie zauważasz.

1. Też tak uważam.

2. Oczywiście , że jest to strasznym absurdem.

3. Forum jest w tragicznej sytuacji , ale winę za to ponosi nieudolna administracja oraz brak przestrzegania regulaminu, który swoją drogą powinien zostać zmodyfikowany . Brak wsparcia redakcji też daje się we znaki , tak właściwie to jesteśmy oddzielnym bytem i z główną łączy nas tylko nazwa .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Do moderatorów - nie do dyskusji - RSC-2 - 23-03-2014, 06:55 PM
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji - KrychuTMT - 23-03-2014 09:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości